Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 161557
- Product condition: New
| Material: | Leder / Leder |
| Colour: | black |
| Strap width: | 5 cm |
| Length: | 69 - 94 cm |
| Upper straps: | leather |
| Padding: | Leather |
| Shoulder straps length left: | 79 - 94 cm |
| Shoulder straps length right: | 69 - 84 cm |
65-95cm x 5cm, Wiener, leather/imitation leather
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/leather, black
Available immediately More Info »
69-94cm x 5cm, 34/37 leather/velvet, dark red
Available immediately More Info »
69-83cm x 4,5cm, 34/37, leather/velvet
Available immediately More Info »
48-60 Bass accordion soft bag 380x380x190 mm
Available immediately More Info »
52-76cm x 4,5cm, Wiener, leather/imitation leather
Available immediately More Info »
Weltmeister Soft bag Wiener Models 86W 405 406
Available immediately More Info »