Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 400417
- Product condition: New
| Material: | Imitation leather |
| Colour: | black |
| Strap width: | 9 cm |
| Length: | 81 - 105 cm |
| Upper straps: | Imitation leather |
| Padding: | Imitation leather |
| Shoulder straps length left: | 89 - 105 cm |
| Shoulder straps length right: | 81 - 97 cm |
| (GPSR) Importer: | Musikhaus VOGTTON, Albertistr. 5, 08468 Reichenbach, Deutschland, info@vogtton.de |
Weltmeister Bass button 7,3x14,5mm, pearl white
Available immediately More Info »
Adjustment mechanism Weltmeister M4 before 1990
Available immediately More Info »
Hard case for accordion 96-120 bass
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
28mm black strap, keyboard design
Available immediately More Info »
Weltmeister axis wire stainless steel 440 mm...
Available immediately More Info »
51-76cm x 4,5cm, 26/30 leather/imitation...
Available immediately More Info »