Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 161555
- Product condition: New
| Material: | leather / velvet |
| Colour: | black, dark red |
| Strap width: | 5 cm |
| Length: | 69 - 94 cm |
| Upper straps: | leather |
| Padding: | Velvet |
| Shoulder straps length left: | 79 - 94 cm |
| Shoulder straps length right: | 69 - 84 cm |
Bellow closure 10 cm padded, black leather, red...
Available immediately More Info »
530x50mm leather black / velvet dark red
Available immediately More Info »
470x50mm leather black / velvet dark red
Available immediately More Info »
470x50mm velvet dark red, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
470x50mm velvet dark red, spindle thread M4
Available immediately More Info »
Bellow closure 10 cm padded, black leather, red...
Available immediately More Info »
Ø20mm Metal cap for bellows closure chrome
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Ø10,2 mm Push-button lower part, nickel-plated
Available immediately More Info »
Buckle guard 5,5 cm for shoulder straps, red
Available immediately More Info »
Buckle guard 5,5 cm for shoulder straps, black
Available immediately More Info »
322x50mm leather velvet, without spindle
Available immediately More Info »
Bellow closure 7,5cm padded red
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet, dark red
Available immediately More Info »
470x50mm red leather, black velvet, spindle...
Available immediately More Info »
Bellow closure 10 cm padded, black leather, red...
Available immediately More Info »
87-92cm x 2,5cm, Wiener, leather natural with...
Available immediately More Info »
Bellows protection for 72/80 Bass, 265x375mm
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
50m Bellow tape 24mm width striped colour dark red
Available immediately More Info »
Bellows closure 8 cm metal chrome
Available immediately More Info »
Bass button 7,5x15mm H2,5mm pearl red
Available immediately More Info »
Bellow tape - 24mm width - red striped
Available immediately More Info »
Buckle guard 5,5 cm for shoulder straps, red
Available immediately More Info »
Bellows protection for 72/80 Bass, 265x380mm
Available immediately More Info »
51-76cm x 4,5cm, 26/30 leather/imitation...
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »