Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 161520
- Product condition: New
| Colour: | black, dark red |
| Material: | leather / velvet |
| Upper straps: | leather |
| Padding: | Samt |
| Pad thickness: | 7 mm |
| Length: | 470 mm |
| Width in the middle: | 50 mm |
| Width at top and bottom: | 40 mm |
| Width: | 50 mm |
| Thread: | without spindle |
Bellow closure 10 cm padded, black leather, red...
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet,...
Available immediately More Info »
69-94cm x 5cm, 34/37 leather/velvet, black/dark...
Available immediately More Info »
530x50mm leather black / velvet dark red
Available immediately More Info »
470x50mm velvet dark red, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
470x50mm velvet dark red, spindle thread M4
Available immediately More Info »
322x50mm leather velvet, without spindle
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Back strap 28-32 cm leather red, with hook, black
Available immediately More Info »
Back strap 27-43 cm leather / felt, red
Available immediately More Info »
Back strap 22-37 cm leather, red
Available immediately More Info »
Buckle guard 9,5 cm for shoulder straps,...
Available immediately More Info »
Bellow closure 7,5cm padded red
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet, red/black
Available immediately More Info »
69-94cm x 5cm, 34/37 leather/velvet, black/dark...
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet,...
Available immediately More Info »
69-94cm x 5cm, 34/37 leather/velvet, red/black
Available immediately More Info »
69-94cm x 5cm, 34/37 leather/velvet, dark red
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet, dark red
Available immediately More Info »
470x50mm velvet dark red, spindle thread M4
Available immediately More Info »
470x50mm velvet dark red, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
Bellow closure 10 cm padded, black leather, red...
Available immediately More Info »
Bellows protection for 72/80 Bass, 265x375mm
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Back strap 36-48 cm leather, black
Available immediately More Info »
41x20mm metal sheet for bass straps chrome
Available immediately More Info »
Buckle guard 5,5 cm for shoulder straps, red
Available immediately More Info »
74-98cm x 6,5cm, 37/41 leather/imitation leather
Available immediately More Info »