Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 400461
- Product condition: New
Standard-Notenpult, zweifach ausziehbar.
| Colour: | yellow |
| Height: | von 625 bis 1.240 mm |
| Weight: | 1,31 kg |
| Material: | Steel |
| Notenauflage: | 430 x 215 mm |
| Notenpultkopf: | traditionell zusammenlegbar |
| Fußkonstruktion: | einrastende Profilfüße |
| Rohrkombination: | 2-fach ausziehbar |
| Größe zusammengelegt: | 490 mm |
| Carrying case: | without a carrying case |
| (GPSR) Manufacturer: | Weltmeister Akkordeon Manufaktur GmbH, Markneukirchner Str. 44-46, 08248 Klingenthal, Deutschland, info@weltmeister-akkordeon.de |
Music Stand, Weltmeister, white (Clearance Item)
Available immediately More Info »
Music Stand, Weltmeister, white (Clearance Item)
Available immediately More Info »
Weltmeister emblem Supita B silber
Available immediately More Info »
Treble register switch black-white pearl
Available immediately More Info »
Treble register switch black-white
Available immediately More Info »
Treble register switch - white
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »