Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 400295
- Product condition: New
| Colour: | chrome |
| Material: | Steel |
| Width: | 35 mm |
| Height: | 12 mm |
| Internal distance: | 17 mm |
| Hole distance: | 26 mm |
| Thread length: | 30 mm |
| Thread: | M4 |
10pcs. M4x9mm washer for strap bracket
Available immediately More Info »
Shoulder Strap Brackets, single Strap, chrome
Available immediately More Info »
M3 Screw-in socket for Thumbscrew
Available immediately More Info »
322x50mm leather velvet, without spindle
Available immediately More Info »
50pcs. screw 2,5x8mm
Available immediately More Info »
Feinverstellungsrad 35x4,5mm, Goldfarbe
Available immediately More Info »
10 pcs. felt rings 7,5x2,5 mm, red
Available immediately More Info »
Shoulder Strap Brackets, single Strap, raw...
Available immediately More Info »
Shoulder Strap Brackets, single Strap, black
Available immediately More Info »
Strap bracket 22mm U-shaped with thread chrome
Available immediately More Info »
10pcs. screw 1,7 x 8mm color gold
Available immediately More Info »
Strap bracket V-shaped with base plate
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
Strap bracket U-shaped with base plate, chrome
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
10 pcs. felt rings 14,5 x 2,5 mm, red
Available immediately More Info »
10 pcs. felt rings 12 x 2,5 mm, red
Available immediately More Info »
Catfish neckplate chrome
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »