Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 400462
- Product condition: New
Standard-Notenpult, zweifach ausziehbar.
| Colour: | white |
| Height: | von 625 bis 1.240 mm |
| Weight: | 1,31 kg |
| Material: | Steel |
| Notenauflage: | 430 x 215 mm |
| Notenpultkopf: | traditionell zusammenlegbar |
| Fußkonstruktion: | einrastende Profilfüße |
| Rohrkombination: | 2-fach ausziehbar |
| Größe zusammengelegt: | 490 mm |
| Carrying case: | without a carrying case |
| (GPSR) Manufacturer: | Weltmeister Akkordeon Manufaktur GmbH, Markneukirchner Str. 44-46, 08248 Klingenthal, Deutschland, info@weltmeister-akkordeon.de |
Music Stand, Weltmeister, yellow (Clearance Item)
Available immediately More Info »
Music Stand, Weltmeister, yellow (Clearance Item)
Available immediately More Info »
Schiebeteil für Verdeckverschluss
Available immediately More Info »
Verschlussplatte für Drehverschluss
Available immediately More Info »
Drehverschluss für Diskantverdeck
Available immediately More Info »
375x40mm bass strip, blue-gray
Available immediately More Info »
375x40mm bass strip, orange-brown
Available immediately More Info »
Bellow closure 8,5 cm Concertina, black
Available immediately More Info »
Music Stand, Weltmeister, yellow (Clearance Item)
Available immediately More Info »
Hard case for accordion 80-96 bass
Available immediately More Info »
Lettering - subtitle "Serino" plast galvanized
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/leather, black
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet, red/black
Available immediately More Info »
69-94cm x 5cm, 34/37 leather/velvet, dark red
Available immediately More Info »
Treble register switch - Caprice - without marking
Available immediately More Info »
Treble register switch Cantus, without marking...
Available immediately More Info »
Weltmeister Hard case for Wiener 511 / 512 / 516
Available immediately More Info »