Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 161472
- Product condition: New
| Colour: | black |
| Material: | leather / imitation leather |
| Upper straps: | leather |
| Padding: | Imitation leather |
| Pad thickness: | 7 mm |
| Length: | 545 mm |
| Width in the middle: | 55 mm |
| Width at top and bottom: | 45 mm |
| Thread: | without spindle |
| Accordion models: | 120 Bass |
| models of Weltmeister accordions: | Basson, Cantus, S4, S5, Supita |
Back strap 36-48 cm leather, black
Available immediately More Info »
Strap bracket V-shaped with base plate
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
5m roll, 4x3mm Bellow-seal, self-adhesive
Available immediately More Info »
Reed Wax
Available immediately More Info »
74-98cm x 6,5cm, 37/41 leather/imitation...
Available immediately More Info »
160x15mm accordion feet ledge Cantus, plastic...
Available immediately More Info »
500x50mm leather, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet,...
Available immediately More Info »
530x50mm velvet dark red, spindle thread M4
Available immediately More Info »
530x50mm velvet dark red, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
530x50mm leather black / velvet dark red
Available immediately More Info »
60x16x18mm accordion feet, left side, plastic...
Available immediately More Info »
540x60mm leather/velvet, black
Available immediately More Info »
545x55mm leather, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, with velcro fastener,...
Available immediately More Info »
84-105cm x 6,5cm, 34/41, leather/velvet
Available immediately More Info »
545x55mm velvet, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
470x50mm leather, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
Bass register (complete) - 5 registers - black
Available immediately More Info »
74-98cm x 9,5cm, 37/41 Luxury, leather/velvet
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »