Prices incl. VAT, plus shipping costs / Delivery Times
Available immediately More Info »
- Product-ID: 161465
- Product condition: New
| Colour: | red |
| Material: | leather / imitation leather |
| Upper straps: | leather |
| Padding: | Imitation leather |
| Pad thickness: | 7 mm |
| Length: | 396 mm |
| Width in the middle: | 50 mm |
| Width at top and bottom: | 40 mm |
| Thread: | without spindle |
| Accordion models: | 48 Bass |
Bellow closure 8,5 cm Concertina, unlined
Available immediately More Info »
322x50mm leather velvet, without spindle
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
365x45mm leather WELTMEISTER black
Available immediately More Info »
365x44mm leather, without spindle
Available immediately More Info »
460-520mm bass strap nylon adjustable
Available shortly (about 1-4 weeks) More Info »
24mm black strap with Edelweiss design
Available immediately More Info »
350x42mm leather natural with red velvet
Available immediately More Info »
396x50mm velvet, spindle thread 3/16
Available immediately More Info »
41x20mm metal sheet for bass straps chrome
Available immediately More Info »
345x37mm leather, without spindle
Available immediately More Info »
Weltmeister Romance 602 60/72/II/3 - black, B...
Available immediately More Info »